RED & WAL - Chovatelská stanice německých a trpasličích pinčů

Red & Wal chovatelská stanice německých a trpasličích pinčů

Mgr. Zuzana Staňková

+420 603 239 967
stankova.z@centrum.cz

Z mého deníku - 27. únor 2011

27.12.2012 19:59

A zase tu je neděle. Celý týden trvá hrozně dlouho. Panička ráno brzy odchází do práce, už vím, že ji uvidím až odpoledne a že mi něco přinese. Proto jsem přestala zbytečně kňučet a raději něco hryžu nebo likviduju a taky spím.

Včera byla sobota, dlouhý den a krásné počasí. Po týdnu arktické zimy jsem mohla být déle venku a nebyla mi zima. Ráno se už venčím venku a jsem za to chválena a taky dostanu piškotek.

Na oběd jsme byly u babičky a dědečka, ale než jsme k nim přišly (já a moje panička), stavily jsme se na zahradě a seznámmila jsem se s Filipem od sousedů naproti. Je to jezevčík a vypadá jako já, jenže má malé nožičky. Asi se mu líbím. :-)

Poprvé jsem byla ve sklepě, ale ty vysoké schody se mi vůbec nelíbily. Bylo tam spousta vůní, hlavně po kočce a po mase. Taky jsem mohla vyskočit na starší pohovku a sednout si vedle paničky. Jak to bylo skvělé. Trošku jsem si odpočinula a pak hurá domů.

Po cestě zpět jsme potkaly ještě Caspra a tak jsem se s ním pořádně vydováděla. Bylo to zábavné. On velký a já malá. Proklouzla jsem mu pod nohama jako nic a on jen koukal a koukal.

V neděli bylo zase pěkně a venku i teplo. Zahrada je skvělé místo k pohybu, hrabání a hledání všeho možného a očichávání a ochutnávání nových věcí. Paničce jsem vykousala hyacinty, zašpinila se od hlíny, ale moc jí to nevadilo. Zatím. Teď si klidně spím střídavě v pelíšku a v posteli. Tam je ro lepší.

Zítra zas začně nový týden a doufám, že se v pátek potkám s Pavlínkou a Bořkem, kteří teď doma nebyli a docela mi chybí.