22.8.2011

Prázdniny končí a začalo léto. Vlastně teprve teď se teploty za celé prázdniny vyšplhaly nad 30°C. Proto jsme s paničkou a s Pavlínkou vyjely na výlet na Kačák neboli Balaton neboli šterkoviště mezi Novým Hrozenkovem a Karolinkou. (Karolinka je město a Nový Hrozenkov je městys)-

Ale to byla skvělá věc. Velká voda, trošku jsem se bála, takže nejprve jen po kotníky, pak po kolena, pak jsem přidala po bříško. Víc ne, protože jsem se bála. Pak tam přišli další kamarádi a ti se tam tak rochnili, skákali, nosili balónky, cákali... Proč? To teda nevím. Pak mě nalákali do větší vody a dokonce jsem 3 m od břehu doplavala k paničce a pořádně jsem ji podrápala, Otočka a na břeh. To bylo príma. Kožíšek se mi úplně promáčel. Nikdy více! Pak už jen tak ležérně a hlavně hledat něco v trávě a dělat, že mám moc práce. Naštěstí si nevzali foťák.

Teď si lebedím doma v pelíšku a spím jako správná pinč-ezna.

Informace pro zájemce o štěňátka NP - Belly Ruby
14.2.2021 proběhlo krytí, předpokládaný termín vrhu 18.4.2021, odběr pánovaný na konec června 2021 v ČR a podle zákona do zahraničí nejdříve po vydání exportního PP koncem srpna. 
Bližší info k rezervaci: +420 603 239 967