První dny mého života na Vsetíně - druhý díl

16.12.2012 21:59

Další příspěvek do mého deníku

V pátek jsem s mámou byla na velké návštěvě u Navrátilů v Rokytnici. Bořa měl narozeniny a máma a já jsme mu šly popřát vše nejlepší. Taky mu máma něco nesla, ale nic pro mě. Sladké já nežeru. Já radši maso.

Bylo tam fajn, ale cesta byla trochu delší a taky jsme pořádně blbnuli a večer jsem spala, jako když mě do vody hodí.

No a dnes se na mě přišel podívat malý Vojtíšek s maminkou. Musela jsem se předvést s uchem, jak ho umím vyhazovat a chytat a hlavně jaké mám zoubky silné a ostré. Bál se mě, tak nevím, co z toho kamarádění bude.

Snažím se už venčit, ráno to celkem jde, odpoledně a večer taky, ale přes den to ještě nezvládám. A granule mi taky nejedou. Lepší je maso, zelenina a tvaroh.

Z procházky už trefím domů, už vím, co je rovno, vpravo a vlevo, nahoru, dolů, sedni, lehni, plížit, ale nejlepší je povel domů.Tam refím s přehledem. A ještě když mě sousedi pustí do tepla. Jen si stěžují, že moc ráno brečím, když zůstanu doma sama. Snad se to naučím. Jsem teď pořád malý ocásek. Ale moc se snažím a jsem prý dost chytrá a poslušná.

A tak dnes to stačí. Zase někdy příště.

6.2.2011

Informace pro zájemce o štěňátka NP - Belly Ruby
14.2.2021 proběhlo krytí, předpokládaný termín vrhu 18.4.2021, odběr pánovaný na konec června 2021 v ČR a podle zákona do zahraničí nejdříve po vydání exportního PP koncem srpna. 
Bližší info k rezervaci: +420 603 239 967