Jak si zajistit štěňátko, jak rezervovat?

21.01.2018 21:55

Není nám lhostejné, komu svěříme naše vymazlená štěňátka. Vzhledem k vlastním zkušenostem a zkušenostem i jiných chovatelů se vždy chceme ujistit, že štěňátko jde do těch správným a milujících rukou a v budoucnu bude o ně dobře pečováno a postaráno.

Moc si přejeme, abychom o štěňatech měli informace během jejich celého života. Chceme vědět o jejich výstavních a sportovních úspěších, o jejich zdravotním stavu. Také o jejich odchodu do psího nebe. Pokud máte o volné narozené štěňátko zájem, můžete si je u nás zamluvit. 

Jak rezervovat?

  1. Je potřeba uhradit zálohu  ve výši třetiny ceny podložené řádnou předkupní smlouvou.

  2. Pokud si rezervujete ještě nenarozené štěňátko, před porodem, a zaplatíte zálohu, máte ve výběru štěňátka přednost před ostatními zájemci.

  3. Pokud si rezervujete a zaplatíte zálohu a budete chtít od koupě ustoupit nejméně 3 týdny před odběrem, vrátíme vám polovinu zálohy.

  4. Pokud si rezervujete štěňátko a zaplatíte zálohu a budete chtít od koupě ustoupit týden před odběrem, je tato záloha nevratná. 

Pokud byste si chtěl štěňátko jen zamluvit, pak nemáte přednost ve výběru. Pokud od vašeho zájmu ustoupíte, informujte nás, prosím, že nemáte zájem, abyste neblokovali štěně dalším zájemcům, nejlépe e-mailem na stankova.z@centrum.cz nebo  zuzana.stankova@mgvsetin.cz.